Výhody pro naše zákazníky

04.12.2013 21:37

Odborná vydavatelská skupina NEWSLETTER - vydavatelství a DonauMedia, s. r. o. připravila pro všechny zákazníky bezplatnou aktualizaci publikace Nový občanský zákoník pro podnikání a Nový občanský zákoník pro každého. Časté novely se zejména na počátku aplikační praxe dají očekávat.

 

Jakým způsobem je distribuován aktualizační servis?

Aktualizační servis je zasílán e-mailem na adresy našich zákazníků. Základní informace o novelách a zasílaných aktualizacích získáte na těchto stránkách.

 

Jak získat bezplatný aktualizační servis?

Stačí načíst čtečkou ve vašem mobilním zařízení (vyfotografovat) QR kód na obálce tištěné publikace a postupovat podle instrukcí na displeji (odeslat vygenerovanou SMS na číslo +420 739 866 871, SMS je zpoplatněna pouze běžným tarifem vašeho operátora). Nemáte-li nainstalovanou čtečku, můžete si ji bezplatně stáhnout z internetu nebo zaslat e-mail s textem OBCZAK_2014_AKTUALIZACE na adresu newsletter@newsletter.cz

 

E-book jako součást tištěné publikace

Všichni zaregistrovaní uživatelé obdrží automaticky e-book s občanským zákoníkem ve formátu pdf.

 

A to nejlepší nakonec:

31. května 2014 vylosujeme ze všech zaregistrovaných uživatelů aktualizačního servisu publikace Nový občanský zákoník pro podnikání tři zákazníky, kteří obdrží po dvou volných VIP vstupenkách do expozice Salonu vín ČR ve Valticích a mohou využívat výhod neomezené degustace vystavených vín (dle aktuálně platných podmínek pořadatele, vstupenky platí do 31. 8. 2014). Ceny do soutěže věnovalo Národní vinařské centrum, o. p. s. Výherci budou informováni e-mailem a vstupenky jim budou zaslány poštou. Na výhru není právní nárok. 

15. března 2014 jsme vylosovali tři ze zaregistrovaných uživatelů aktualizačního servisu publikace Nový občanský zákoník pro každého. Výherci byli informováni e-mailem.

Zpět

Kontakt

Nový občanský zákoník

+420 739 866 871

© 2012 - 2018 NEWSLETTER - vydavatelství a DonauMedia, s. r. o. Všechna práva vyhrazena.

Tvorba www stránek zdarmaWebnode